4 טיפים עבור טורנירי פוקר

טורנירי פוקר

טורנירי פוקר הם הצורה המאתגרת ביותר של פוקר. הם דורשים כמות נכבדה של זמן, נחישות, מיומנות ואפילו מידה של מזל. במאמר הבא נכסה את העקרונות החשובים כדי שתוכל לנצח בטורנירי פוקר רבי משתמשים.

1. טורנירים גדולים בדרך כלל לוקחים 3-4 שעות, או אפילו יותר, תלוי בגודל האירוע והאולם. מומלץ ראשית לוודא כי יש לך מספיק זמן כדי להישאר במקום בלי לחץ. אחרת אתה פשוט מבזבז זמן וכסף. כמובן וכמעט שאין צורך לציין זאת, אבל אתה מוכרח לשחק תוך חשיבה רצינית על שאר המחויבויות שלך. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא ללכת לעבודה אחרי 3 שעות שינה כתוצאה מהשתתפות בטורניר פוקר לתוך הלילה. אתה גם רוצה לוודא כי יש לך מספיק שתייה לשתות במהלך הטורניר, אולי גם כמה חטיפים יעזרו לך לשמור על עירנות וריכוז. כמו כן כדאי שתוודא כי בת הזוג שלך בסדר עם זה שאתה משחק לפרק זמן כזה ארוך. הדבר האחרון שאתה צריך זה שבת הזוג תתעצבן עליך ותסיח את דעתך מהמשחק. ואל תבנו על ההפסקות בנות ה-5 דקות לצורך תחזוק הקשר שלכם, זה פשוט לא אפשרי.

2. בטורנירי פוקר למתחילים ניתן להבחין כי בשלבים המוקדמים של המשחק, שחקנים מתחילים להשתגע ומנסים להרוויח מהר. קל מאוד להיסחף לתוך האקשן ולקוות לזכייה משמעותית. אבל האסטרטגיה המוצלחת ביותר היא למעשה להוריד מעט פרופיל בשלבים הראשונים של המשחק ולחכות ליד ממש טובה. תן לשחקנים האחרים לקחת את הסיכונים המוגזמים, והמתן לנקודה הנכונה להרוויח מהטעויות שלהם.

בשלבים הראשונים של הטורניר, הז'יטונים שאתה מרוויח שווים הרבה פחות מהז'יטונים שאתה מרוויח בשלבים המתקדמים יותר ולכן לא שווה לסכן את מה שיש לך בשלב מוקדם, אלא אם כן אתה משוכנע כי יש לך את היד הכי טובה בשולחן.

טורנירי פוקר
וככה נראה טורניר פוקר כהילכתו…

3. טורנירי פוקר מורכבים משלבים שונים, למשל, בסיבוב הראשון כפי שתיארנו אנשים נוטים להוריד פרופיל בצורה דרמטית. לפעמים תוכל לנצל זאת לטובתך ו"לגנוב" את הבליינדים שלהם (אם אתה מבחין לפי שפת גוף וסימנים שונים שזה אכן מה שהם עושים). כולם יודעים שחלק משמעותי מהפרסים מוענקים לשולחן האחרון, שזאת עוד סיבה למשוך זמן ולהיות זהיר בהתחלה, ולחכות לקלפים הנכונים. ראוי לציין כי בטורנירים למשתתפים יש נטייה להפוך שוב להיפר אקטיביים ברגע שמשהו משתנה (למשל לאחר סיבוב מוצלח שהיה להם). הפיתוי יכול להיות גדול כי האינסטינקט הוא להחזיר את ההפסדים, אבל שוב, גם כאן הדבר הנכון לעשות הוא לחזור לשחק שקול – ותוך כדי לפקוח עין ולא לחשוש להמר כשמגיעה הזדמנות.

4. כמו שלטורניר פוקר עצמו ישנם שלבים שונים כך קורה גם בכל שולחן. כששחקנים עוזבים או מצטרפים לשולחן – אתה תבחין שהדינמיקה של המשחק משתנה. וכך שולחן אגרסיבי יכול להפוך פתאום לשולחן מאוד זהיר כשהשחקנים מתחלפים. חשוב לשים לב לדינמיקה ולראות מתי היא משתנה כדי להתאים את עצמך בזמן למה שקורה מסביב השולחן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *